1. לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו צור עמנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  2. Please let us know your name.
  3. Please write a subject for your message.
  4. Please let us know your email address.

לקוחות מספרים

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי, הצלחנו לארגן את כל ערוצי היח"צ השונים תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות היח"צ."

גיל נוילנדר - מנהל שיווק

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות - "שיווק פשוט"

"שיווק פשוט" היא חברה העוסקת בניהול תהליכי שיווק במיקור חוץ. "שיווק פשוט" מציעה שירותים שונים בתחום השיווק ויחסי הציבור כגון מחקר שוק לקבלת כפתורי פרסום, יצירת מערך משלוח ניוזלטר תדמיתי, בניית תוכנית שיווקית מותאמת ללקוח ועוד.

"שיווק פשוט" מתייחסת בכבוד לפרטיות הגולשים באתר החברה. תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר. מסמך זה סוקר את האופן שבו משתמשת "שיווק פשוט" במידע הנמסר לו על-ידי המשתמשים באתר או נאסף על-ידו בעת השימוש באתר.

על מנת לקבל פרטים נוספים על החברה ו/או השירותים שהחברה מספקת וכן על מנת להירשם לניוזלטר של "שיווק פשוט" נדרשת הרשמה במסגרתה הנך מתבקש/ת להשאיר את שמך המלא, כתובת המייל ומספר הטלפון. הנתונים שתמסור בעת ההרשמה לשירותים באתר, יישמרו במאגר המידע של "שיווק פשוט". אינך מחויב למסור את הפרטים הללו, אולם ללא מסירת הפרטים ייתכן ונתקשה ליצור עמך קשר ולמסור לך את הפרטים אותם ביקשת.

"שיווק פשוט" רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיו וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל/י לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, "שיווק פשוט" לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו. בנוסף, המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את "שיווק פשוט" לצורך יצירת קשר והעברת מידע ותכנים מקצועיים מעת לעת.

"שיווק פשוט" נעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מ"שיווק פשוט", ניתן לפנות במייל לכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.