1. לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו צור עמנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  2. Please let us know your name.
  3. Please write a subject for your message.
  4. Please let us know your email address.

לקוחות מספרים

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי, הצלחנו לארגן את כל ערוצי היח"צ השונים תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות היח"צ."

גיל נוילנדר - מנהל שיווק

שיווק באינטרנט בעידן מהפכת הסלולר

מאמר-אורח

אנחנו אוהבים להשתמש באינטרנט ובטלפונים הסלולריים החכמים שלנו, ובעיקר אנחנו אוהבים לגלוש באמצעותם. על פי נתונים רשמיים שפרסמה פייסבוק בסוף 2013, עולה כי 2.7 מיליון ישראלים גולשים בה מדי יום, כשמתוכם לא פחות מ-2 מיליון עושים זאת באמצעות טלפון סלולרי.

קרא עוד >>

מחקר מילים יעיל: יש דבר כזה

מאמר-אורח

אתרי אינטרנט הפכו למקור-חיים מרכזי עבור עסקים וארגונים רבים, קטנים כגדולים. כדי לייצר אתר אינטרנט מצליח שמביא עבודה (=מכירות), עליכם ליצור תנועה איכותית וממוקדת אל האתר שלכם. בסופו של דבר אין מדובר רק ביצירת תנועה-סתם, אלא ביצירת התנועה הרלוונטית.

קרא עוד >>

כיצד לכתוב סיפור לקוח מוצלח

אחד השיקולים המרכזיים של לקוח פוטנציאלי בהחלטה לרכוש מוצרים או שירותים הוא מידת האמונה שיש לו בנו וביכולתנו לתת לו מענה יעיל לצרכיו. אחת הדרכים לבסס ולחזק את האמון היא דרך עדות מהימנה מפי לקוחותינו הקיימים והמרוצים על טיב השירות שקיבלו. סיפור לקוח הינו תיאור תהליך מתן שירות קצר או ארוך טווח שבוצע על ידי העסק לשביעות רצונו של הלקוח ואשר הפיק תוצאות בשטח שניתן להציגן.

קרא עוד >>

נתח את הקידום שלך באמצעות למידת הגולשים באתר

כבעל אתר אינטרנט, חשוב מאוד שתכיר את סוג הגולשים המגיעים לאתר ואת אופן ההתנהגות שלהם בו. אלו הם נתונים חיוניים לצורך ניתוח יעילות האתר, כך שנוכל לשפר אותו ולהפיק ממנו יותר תנועה איכותית והזדמנויות מכירה רלבנטיות.

קרא עוד >>

6 דגשים לפרסום מוצלח באמצעות פלאייר

הרבה בעלי עסקים משקיעים כסף בפרסום על גבי פלאיירים. יש משהו מאוד נחמד בידיעה שתמורת כמה מאות שקלים העסק שלך יכול להתפרסם בתפוצה נרחבת. אך האם יש נוסחה כלשהיא לעיצוב הפלאיירים? מסתבר שיש, וכדאי מאוד לדעת אותה על מנת להשיג יותר תועלת מהפרסום שלך.

קרא עוד >>