1. לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו צור עמנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  2. Please let us know your name.
  3. Please write a subject for your message.
  4. Please let us know your email address.

לקוחות מספרים

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי, הצלחנו לארגן את כל ערוצי היח"צ השונים תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות היח"צ."

גיל נוילנדר - מנהל שיווק

מי יודע מה ההגדרה של "עיצוב"?

הפניתי את השאלה למעצבים וקיבלתי תשובות מעורפלות. הפניתי את השאלה לגוגל, וגם שם מצאתי תשובות לא ברורות, שמיועדות בעיקר לקידום בגוגל.

קרא עוד >>

כיצד לבנות תהליך נכון של מיתוג עסקי

כאשר עסק או מוצר נמצאים בתחילת דרכם, או כאשר עסק ותיק מעוניין לרענן את הנראות שלו מול הקהלים, אנו ניגשים לתהליך של מיתוג. מיתוג עסקי יוצר את הזהות הרצויה ומייצג את אותה זהות מול קהלי המטרה. לא פעם אני נתקל במיתוג אשר אינו משרת את מטרותיו השיווקיות ולעיתים אף להפך, יוצר בלבול בקרב הצרכנים הפוטנציאלים וממש מונע מהם להתעניין במוצר. מטרת מאמר זה היא לתת לך, המנהל, את הכלים לנהל תהליך מיתוג נכון לעסק שלך.

קרא עוד >>

ספר מותג, מה זה ולמה זה חשוב?

בוודאי קיבלתם לא פעם כרטיס ביקור וכשביקרתם באתר האינטרנט של העסק, לא תאם האתר את העיצוב או הסגנון. אפשר להניח שמעצבים שונים טיפלו בשני המוצרים או שמנהל שיווק בעל תפיסה חזותית שונה מקודמו בתפקיד, הזמין את האתר.

מילת המפתח בבניית זהות מותגית חזקה היא עקביות. מותג עקבי בונה אמון ומגביר את מעמד המותג במערכת היחסים עם הלקוח. תקשורת חזותית שאינה עקבית גורמת לבלבול וצרכנים עשויים לעבור במהירות למותג תחרותי המציע בהירות גדולה יותר. המשימה נעשית מורכבת יותר ככל שמתרבות נקודות המגע של הלקוח עם המותג.

קרא עוד >>

איך עדיף להעביר את המסר: למה מצגות פלאש עדיפות על פאוור פוינט?

מצגות הינן חלק אינטגרלי מעולם העסקים כיום. משתמשים בהם לישיבות הנהלה, תדרוכים, פרזנטציות שונות וכמובן לצרכי שיווק רבים ומגוונים. השימוש הרווח כיום הינו כמצגת המחליפה את הקטלוג המסורתי או את ערימת הדפים הלא נגמרת. לא עוד מס' דפים, אשר מעוצבים ככול שיהיו, עדיין משעממים משהו, שלא לדבר על עלויות ההדפסה והגל הירוק שמתנגד לכריתת עצים, אלא מצגת דינמית, מעניינת, טקסט נכנס/יוצא, תמונות עולות/יורדות והפאנצ' ליין שבא בסוף.

קרא עוד >>